کانال تلگرام هایپرتمپ

ماجراجویی عاشقانه دختر آلمانی در دام داعش

به گزارش افکارنیوز،  لیندا ونزل، یک دختر 15 ساله آلمانی، از طریق اینترنت عاشق مردی در سوریه شد. این مرد، لیندا ونزل را ترغیب کرد تا از طریق ترکیه به سوریه سفر کند و به او ملحق شود. پلیس احتمال می دهد این مرد قصد فریب او را داشته است تا از این طریق وی را وارد گروه تروریستی داعش کند.

 

دختر 15 ساله در دام داعش / سرانجامِ یک ماجراجویی عاشقانه! + تصاویر

 

این دختر آلمانی به مادرش گفته بود شب را در خانه یکی از دوستانش  خواهد ماند؛ اما پس از آن، دیگر به خانه برنگشت. مادر لیندا با پلیس تماس گرفت. دوست لیندا هم اظهار کرد او به خانه آنها نیامده است.

 

دختر 15 ساله در دام داعش / سرانجامِ یک ماجراجویی عاشقانه! + تصاویر

 

پلیس در جستجوی اتاق لیندا، زیر تخت خواب او رونوشتی از بلیت پرواز به ترکیه پیدا کرد. بعدا نیز مشخص شد لیندا با جعل نامه ای از سوی مادرش موفق شده است از بانک پول برداشت کند. سپس با اسناد شناسایی جعلی موفق شده بود بلیت پرواز به استانبول را تهیه کند.

 

مادر لیندا با بیان توضیحاتی گفت: «وقتی فهمیدم دخترم به خانه دوستش نرفته است، پلیس را در جریان گذاشتم. آنها یک نسخه از بلیت پرواز به ترکیه را زیر تشک تخت لیندا پیدا کردند. من شکه شدم. لیندا پیش از این هرگز به من دروغ نگفته بود. ظاهرا فردی او را شستشوی مغزی داده و به فرار از خانه و ترک کشور ترغیب کرده است. او تمام این قضایا را از من مخفی کرده بود.»

 

دختر 15 ساله در دام داعش / سرانجامِ یک ماجراجویی عاشقانه! + تصاویر

 

مادر لیندا زمانی متوجه اصل ماجرا شد که او در پروازی به سمت ترکیه می رفت.

 

احتمال می رود افکار این دختر 15 ساله از سوی یکی از اعضای گروه تروریستی داعش منحرف شده باشد. دوستان این دختر آلمانی گفتند اخیرا لیندا یادگیری زبان عربی را شروع و نوع پوشش و لباس پوشیدنش تغییر کرده بود. عشق او به مردی که در اینترنت با او دوست شده بود، روز به روز بیشتر می شد.

 

تاکنون هیچ اطلاعی از سرنوشت این دختر در دست نیست. جستجوها برای یافتن این دختر 15 ساله همچنان ادامه دارد. پلیس احتمال می دهد این دختر از سوی عناصر گروه تروریستی داعش اغفال شده باشد.